Trasa:
Společnost:
Loď:
od
34 170 Kč/os. (1 356 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Kusadasi (Efez), Turecko | 07:00 | 19:00 |
3. | 3. Mykonos, Řecko 1 | 07:00 | 19:00 |
4. | 4. Santorini, Řecko 1 | 07:00 | 19:00 |
5. | 5. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Valletta, Malta | 07:00 | 18:00 |
7. | 7. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | 19:00 |
9. | 9. Valencie, Španělsko | 07:00 | 17:00 |
10. | 10. Barcelona, Španělsko (vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender