Trasa:
Společnost:
Loď:
od
35 960 Kč/os. (1 427 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Port Klang (Kuala Lumpur), Malajsie (nalodění) | --:-- | 20:00 |
2. | 2. Langkawi, Malajsie | 10:00 | 19:00 |
3. | 3. Phuket, Thajsko | 07:00 | 19:00 |
4. | 4. Georgetown (Penang), Malajsie | 07:00 | 16:00 |
5. | 5. Singapur, Singapur | 14:00 | --:-- |
6. | 6. Singapur, Singapur | --:-- | 16:00 |
7. | 7. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Nha Trang, Vietnam | 09:00 | 18:00 |
9. | 9. Ho Chi Minh, Vietnam | 07:00 | 19:00 |
10. | 10. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Ko Samui, Thajsko | 08:00 | 17:00 |
12. | 12. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko (vylodění) | 06:00 | --:-- |