Trasa:
Společnost:
Loď:
od
59 930 Kč/os. (2 378 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Haifa, Izrael (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Lemesos, Kypr | 08:00 | 17:00 |
3. | 3. Rhodos, Řecko | 09:00 | 18:00 |
4. | 4. Pireus (Athény), Řecko | 09:00 | 19:00 |
5. | 5. Santorini, Řecko 1 | 07:00 | 20:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Haifa, Izrael (vylodění) | 05:00 | --:-- |
1) Tender