Trasa:
Společnost:
Loď:
od
58 620 Kč/os. (2 326 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Kodaň, Dánsko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Warnemünde, Německo | 07:00 | 20:00 |
3. | 3. Göteborg, Švédsko | 11:00 | 18:00 |
4. | 4. Oslo, Norsko | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Kristiansand, Norsko | 07:00 | 15:00 |
6. | 6. Newhaven (Edinburgh), Velká Británie | 12:00 | 22:00 |
7. | 7. Newcastle upon Tyne, Velká Británie | 06:00 | 17:00 |
8. | 8. Amsterdam, Nizozemsko | 12:00 | 20:00 |
9. | 9. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 09:00 | 17:30 |
10. | 10. Le Havre, Francie | 07:00 | 22:00 |
11. | 11. Southampton, Velká Británie (vylodění) | 05:00 | --:-- |